Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Studia licencjackie > Anglistyka od podstaw
Anglistyka od podstaw

Anglistyka od podstaw

Filologia angielska w WSF cieszy się od lat rosnącym zainteresowaniem. Jeszcze do niedawna mogły ją studiować wyłącznie osoby znające język angielski na poziomie średniozaawansowanym. Ale z roku na rok coraz więcej osób pytało się nas, czy jest możliwe studiowanie anglistyki, jeśli  w ogóle nie zna się języka angielskiego. Wychodząc im naprzeciw uruchomiliśmy filologię angielską od podstaw. Zacznij na niej studia, bo znajomość angielskiego przydaje się w życiu!

Chciałbyś, aby Twój język stał się Twoją przepustką do kariery? Jesteś świadomy roli angielskiego we współczesnym świecie? Chcesz go umieć naprawdę świetnie, choć dziś znasz tylko kilka słów i zwrotów? Jeśli tak  anglistyka od podstaw w WSF to kierunek stworzony właśnie dla Ciebie.

Program studiów został ułożony w taki sposób, aby w ciągu trzech lat nauki doskonale poznać język angielski i opanować umiejętności z wybranej specjalizacji (język w biznesie i turystyce lub nauczycielska). Dodatkowo możesz też odbyć kurs pilota wycieczek zagranicznych.

Na pierwszym roku kładziemy nacisk na bardzo intensywną naukę języka, tak aby już od drugiego roku zajęcia odbywały się po angielsku. Do wyboru są studia stacjonarne lub niestacjonarne.

Pozostałe informacje dotyczące studiów na filologii angielskiej:

Studia licencjackie w WSF - informacje podstawowe