Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Wydarzy się > Nabór do II edycji praktyk pedagogicznych w Przedszkolu w Chinach
Nabór do II edycji praktyk pedagogicznych w Przedszkolu w Chinach

Nabór do II edycji praktyk pedagogicznych w Przedszkolu w Chinach

05.05.2017

W dniu 7 kwietnia 2017 r. w ramach współpracy nawiązanej pomiędzy Wyższą Szkołą Filologiczną a przedszkolem Chongqing Dear Child Kindergarten w Chinach został ogłoszony nabór do drugiej edycji praktyk pedagogicznych w Przedszkolu w Chinach.

Porozumienie o współpracy pomiędzy WSF a Przedszkolem zostało podpisane rok temu, w dniu 7 kwietnia 2016 r. W ramach nawiązanej współpracy studenci, słuchacze i absolwenci naszej uczelni mają możliwość odbycia praktyki pedagogicznej w Przedszkolu w Chinach. Głównym celem praktyki jest kształtowanie kompetencji opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych dzięki poznaniu specyfiki działalności Przedszkola, obserwowaniu działań dydaktycznych, współdziałaniu z opiekunami praktyk oraz pełnieniu roli opiekuna-wychowawcy i samodzielnemu nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Druga edycja praktyk w Przedszkolu odbędzie się w terminie od 16 października do 3 listopada 2017 r. W trakcie trzytygodniowego pobytu w Chongqing praktykanci będą mieli okazję obserwować codzienne życie przedszkolaków, brać udział w rozmaitych grach i zabawach organizowanych w Przedszkolu oraz samodzielnie prowadzić lekcje języka angielskiego dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

Podstawowe informacje dot. drugiej edycji praktyk pedagogicznych w Chongqing Dear Child Kindergarten:

  • Termin przesyłania zgłoszeń: od 7 kwietnia do 5 maja 2017 r.
  • Termin praktyki: od 16 października do 3 listopada 2017 r.
  • Wymiar praktyki: 3 tygodnie (60 godz.)
  • Liczba miejsc: 5
  • Możliwość zaliczenia praktyki zawodowej lub części praktyk pedagogicznych!

Zachęcamy również do zapoznania się z relacją i zdjęciami z pierwszej edycji praktyk.

Zasady naboru do II edycji praktyk pedagogicznych w przedszkolu Chongqing Dear Child Kindergarten opisane są w ogłoszeniu w e-dziekanacie. Szczegółowych informacji udziela: Magdalena Opala, e-mail: m.opala@wsf.edu.pl