Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Pedagogika > Pedagogika - studia I stopnia
Pedagogika - studia I stopnia

Pedagogika - studia I stopnia

Studia I stopnia na kierunku Pedagogika to wybór interesującego, zorientowanego praktycznie programu kształcenia, w wykonaniu znakomitych, otwartych i przyjaznych pedagogów-praktyków, doświadczonych w zakresie różnorodnych obszarów działalności pedagogicznej. To także możliwość wyboru atrakcyjnej specjalności, zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

Pedagogika to kierunek studiów dla osób otwartych, chcących nieść pomoc, przekonanych, że warto pomagać innym i profesjonalnie troszczyć się o innych. Jest też dla chcących poznawać rozmaite formy i metody pracy, niejednokrotnie trudnej i wymagającej – pracy z drugim człowiekiem, z człowiekiem potrzebujący pomocy oraz wsparcia we właściwym rozwoju i nawet w zwykłym, codziennym funkcjonowaniu.

Bogaty program zajęć dydaktycznych, praktyczne i motywujące metody pracy podczas tych zajęć, praktyki zawodowe, wizyty studyjne oraz dodatkowe aktywności podczas studiów przygotują Cię do skutecznej i satysfakcjonującej działalności zawodowej.

Zapisując się do 10 sierpnia  zyskujesz 700 zł:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Czesne już od 385 zł (410 zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów! Wpisowe 0 zł.

Jesteś absolwentem WSF? Sprawdź dodatkowe zniżki.

Dyplom licencjata z Pedagogiki możesz otrzymać wybierając jedną ze specjalności:

Studia licencjackie trwają trzy lata, czyli sześć semestrów. Dyplom licencjata umożliwi Ci podjęcie studiów drugiego stopnia, czyli magisterskich, a także podyplomowych na dowolnym kierunku, w dowolnej uczelni w kraju lub za granicą. Jako absolwent studiów licencjackich w WSF będziesz wszechstronnie przygotowany i do podjęcia atrakcyjnej pracy zawodowej i do dalszego kształcenia się.

W WSF wierzymy, że właściwie opracowany program kształcenia to podstawa sukcesu. Dlatego, oprócz przedmiotów, które są obowiązkowe, starannie i odpowiedzialnie wybieramy takie treści oraz aktywne formy kształcenia, by jak najpełniej przygotować Cię do wykorzystywania tych umiejętności w pracy zawodowej i w życiu codziennym. Dla nas najważniejsze jest wyposażenie naszych studentów w aktualną wiedzę pedagogiczną oraz skuteczną i nowoczesną metodykę postępowania pedagogicznego, a także w praktyczne narzędzia pracy pedagogicznej. Chcemy, aby odważnie podejmował wyzwania i świetnie radził sobie w konkretnych sytuacjach, gdzie jego pomoc i zaangażowanie są naprawdę bardzo potrzebne.

Wybierając Pedagogikę w WSF masz pewność, że po ich ukończeniu będziesz wyróżniał się na rynku pracy. Po ukończeniu specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z pedagogiką Montessori uzyskasz kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela, zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, a podczas studiów zostaniesz kreatywnym pedagogiem wyposażonym w niezbędne w pracy i życiu kompetencje społeczne i osobiste.