Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Pedagogika > Studia równoległe
Studia równoległe

Studia równoległe

Jeśli studiujesz na innym kierunku studiów w WSF lub w innej uczelni, możesz w tym samym czasie osiągnąć więcej i wzbogacić się o szerokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne podejmując równoległe studia licencjackie na kolejnym kierunku – Pedagogice o profilu praktycznym w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu.

Studia równoległe w WSF na kierunku Pedagogika to propozycja dla tych z Was, którzy chcą w życiu osobistym i zawodowym osiągnąć więcej niż inni. Chcą mieć więcej możliwości wyboru swojej ścieżki zawodowej w przyszłości, chcą mieć zdecydowanie szersze horyzonty i chcą widzieć i rozumieć więcej niż inni. Studia pedagogiczne to znakomite uzupełnienie kompetencji i umiejętności przydatnych dla każdego, niezależnie od tego, czy studiuje np. ekonomię, języki obce, budownictwo czy marketing. Pedagogika daje narzędzia i metody do analizy własnych zachowań, do przewidywania zachowań innych ludzi działających indywidualnie lub w organizacji. Pozwala zrozumieć świat i mechanizmy rozwojowe świata jako całości i świata jako jednostek ludzkich. Co więcej, otwiera też oczy na problemy ludzi i oferuje metody rozwiązywania tych problemów. Krótko mówiąc, Pedagogika przydaje się zawsze i wszędzie, bo jest nieodłącznie związana z człowiekiem – istotą społeczną.

Rozpoczynając u nas studia równoległe na preferencyjnych warunkach, możesz liczyć na szereg udogodnień, w tym na Indywidualną Organizację Studiów (IOS), która pozwoli Ci efektywnie zarządzać Twoim czasem na jednej i drugiej uczelni. Możliwe jest też czasem zaliczenie niektórych przedmiotów na podstawie uznania Twojego dorobku w innej uczelni. Te rozwiązania sprawią, że studia w WSF będą dopasowane do Twoich indywidualnych możliwości organizacyjnych i czasowych.

Zapraszamy na studia równoległe na Pedagogice w WSF. To jest naprawdę możliwe!