Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Studia podyplomowe > Studia podyplomowe
Studia podyplomowe

Studia podyplomowe

Wiedza, umiejętności, profesjonalizm to hasła, które zawsze towarzyszą WSF. Staramy się zarażać innych pasją i zamiłowaniem do języków, szerzyć interdyscyplinarną wiedzę oraz stwarzać warunki sprzyjające rozwojowi specjalistycznych umiejętności praktycznych.

Wybierasz studia podyplomowe w WSF? Zostaw kontakt, a poinformujemy Cię o rozpoczęciu rekrutacji na rok akademicki 2017/2018Wypełnij formularz kontaktowy już dziś!

Atuty studiów podyplomowych w WSF:

  • Autorskie programy kształcenia zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić uczestnikom dynamiczny i wszechstronny rozwój oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. Wszystkie kładą nacisk na przygotowanie praktyczne, na zdobycie przez słuchaczy nowych, atrakcyjnych dla pracodawców umiejętności.
  • Kadra prowadząca zajęcia na studiach podyplomowych w WSF to zespół doświadczonych profesjonalistów, ekspertów i praktyków –  przedstawicieli środowiska naukowego, oświaty, sektora biznesowego i organizacji pozarządowych.
  • Zapewniamy miłą obsługę administracyjną i przyjazną dla uczestników organizację studiów. 

Rozpocznij praktyczne i profesjonalne studia podyplomowe w akademickiej uczelni! Naszą propozycję kierujemy do absolwentów wszystkich kierunków, pragnących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. 

Wybierz swoje studia podyplomowe:

Kształcenie tłumaczy

Kształcenie nauczycieli

Języki obce w biznesie

Zdobądź profesjonalne kwalifikacje na wyróżniającej, akademickiej uczelni! 

Wymagane dokumenty:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • ankieta osobowa wypełniona przez system rekrutacji on-line,
  • kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na studia w przypadku kandydatów będących cudzoziemcami poświadczona przez WSF,
  • aktualna fotografia, zgodna z wymaganiami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych.

Szczegółowe informacje: podyplomowe@wsf.edu.pl