Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Facebook
pl | en
YouTube WSFPoczta WSF
E-Dziekanat
Strona główna > Współpraca z zagranicą > Język angielski na Malcie
Język angielski na Malcie

Język angielski na Malcie

Szkoła języka angielskiego Maltalingua to brytyjska szkoła, która oferuje wysokiej, jakości kursy języka angielskiego na Malcie przez cały rok. Szkoła otrzymała rekomendacje EAQUALS, co czyni ją jedną z najlepiej jedną z najlepszych szkół akredytowanych na Malcie. Maltalingua oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz organizuje obozy językowe na Malcie dla młodzieży i dzieci. Kursy są na wszystkich poziomach, a wszyscy nauczyciele to native speakerzy.

Malta była przez 165 lat częścią Imperium Brytyjskiego, dlatego język angielski jest tutaj językiem urzędowym i po zajęciach może być dalej praktykowany.

Maltalingua oferuje następujące kursy języka angielskiego dla dorosłych: standardowe, intensywne, biznesowe, przygotowujące do egzaminu IELTS oraz lekcje indywidualne. Kursy są prowadzone w małych grupach i są odpowiednie dla osób dorosłych w każdym wieku.

Więcej informacji na stronie szkoły: www.maltalingua.pl

Uwaga! W ramach współpracy z naszą uczelnią Maltalingua oferuje 10% rabatu dla naszych studentów na wszystkie kursy języka angielskiego na Malcie - aby otrzymać rabat należy wpisać przy rezerwacji w uwagach: Rabat 10% WSF.