Filologia norweska od podstaw
Filologia norweska od podstaw

Informujemy, że 30.09.2020 r. zakończyliśmy proces konsolidacji Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Od 1.10.2020 r. cała oferta filologiczna została przeniesiona do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 

 

 

W 2017 roku Norwegia uplasowała się na pierwszej pozycji na liście państw świata, których mieszkańcy są najszczęśliwsi. Studiując filologię norweską, na tyle poznasz język, kulturę i literaturę Norwegii, że zyskasz wyjątkowe umiejętności praktycznej komunikacji językowej i międzykulturowej. Być może wybierając ten kierunek, zrobisz wielki krok do szczęścia, które wydaje się udziałem Norwegów już od dawna. Absolwent filologii norweskiej również w Polsce może liczyć na zadowolenie i sukces po ukończeniu tych wyjątkowych studiów. To wciąż prestiżowy i rzadko spotykany kierunek kształcenia, dzięki czemu absolwent z biegłą znajomością tego języka łatwo znajdzie zatrudnienie w interesującej go firmie lub instytucji. Do podjęcia studiów na tym kierunku nie jest wymagana znajomość języka norweskiego. Nauka rozpoczyna się od podstaw.

Program studiów został ułożony w taki sposób, aby w ciągu trzech lat nauki doskonale poznać język norweski i opanować umiejętności ze specjalizacji Język w środowisku biznesowym i IT. 

zobacz specjalizacje na filologii norweskiej od podstaw

 

 

© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych