Lista rezerwowa

Zakończyła się rekrutacja na wybrany przez Ciebie kierunek?
Zapisz się na listę rezerwową, a powiadomimy Cię o możliwości ponownego przyjęcia na konkretną filologię i specjalizację studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich, które Cię interesują.


Nazwisko*
 Imię*
 Telefon* 
(W przypadku podania numeru  stacjonarnego prosimy o podanie  kierunkowego) 
 
 Adres e-mail 

Jestem zainteresowany/a studiami*: 
  Licencjackie
  Magisterskie

Kierunek studiów*:
  Filologia angielska
  Filologia angielska (od podstaw)
  Amerykanistyka
  Filologia germańska
  Filologia germańska (od podstaw)
  Filologia hiszpańska
  Filologia hiszpańska (od podstaw)
  Filologia włoska
  Filologia włoska (od podstaw)
  Filologia norweska (od podstaw)

Forma studiów*: 
  stacjonarna (studia dzienne)
  niestacjonarna (studia zaoczne)

Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 32. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsf.edu.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - WSF w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSF informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych, podmiotom powiązanym oraz współpracującym z WSF w celach np. promocji produktów edukacyjnych, marketingu produktów edukacyjnych itp.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni ze strony WSF, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Art. 172. 1. Prawa telekomunikacyjnego.

 

Śledź nas na

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych