Akademik LAS 3 minuty od uczelni - promocja dla studentów WSF
31.10.2019

 

Jesteś studentem Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i szukasz mieszkania?

Zależy Ci na studenckiej atmosferze, ale nie chcesz przy tym rezygnować z komfortu mieszkania?

Chcesz mieszkać bardzo blisko uczelni i nie martwić się codziennymi dojazdami?

Wybierz Akademik LAS Living and Studying i zgarnij zniżkę na czynsz dla studentów WSF!

 

LAS to nowoczesne, w pełni wyposażone mikroapartamenty o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji – przy ul. Prusa 9. W samym centrum miasta, 3 minuty spacerem od Uczelni.

 

Każdy z mikroapartamentów posiada indywidualnie zaprojektowane meble, aneks kuchenny i łazienkę oraz bogate wyposażenie: mikrofalówkę, lodówkę, płytę indukcyjną oraz czajnik elektryczny.

W całym budynku udostępniamy superszybkie wifi. W akademiku znajduje się pralnia z suszarnią oraz klubokawiarnia z przestrzenią wspólną do nauki i relaksu. Posiadamy także zamknięty parking i rowerownię dla mieszkańców.

Towarzystwo znajomych i centrum miasta na wyciągnięcie ręki – to idealne warunki abyś zaczął budować swoją przyszłość razem z nami! Wyróżnia nas nowoczesność, przyjazna atmosfera, dbałość o szczegóły oraz dopasowana do Twoich możliwości cena!

Nasz akademik zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł z radością realizować swoje pasje i rozwijać się w przyjaznej społeczności. Dołącz do nas – zadbamy o Twoją codzienność i przyszłość. http://bit.ly/AkademikLAS_WSF

 

UWAGA - ZNIŻKI DLA STUDENTÓW WSF

Jeśli jesteś studentem Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, w akademiku LAS dostaniesz 50 złotych zwrotu za każdy miesiąc najmu. Wystarczy skontaktować się z Działem Marketingu na uczelni- a.golec@wsf.edu.pl, aby uzyskać kod uprawniający do zniżki. Wpisz go w kroku 4 w polu „Uwagi do rezerwacji” podczas rezerwacji mikroapartamentu.

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych