Uczelnia pracuje zdalnie
29.03.2020

AKTUALIZACJA


W wyniku decyzji Władz RP z dnia 24 marca br., w sprawie wprowadzenia nowych zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, https://www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-nowe-zasady-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-koronawirusem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów i pracowników Wyższej Szkoły Filologicznej, uczelnia podjęła decyzję o zawieszeniu dyżurów kontaktowych działów obsługowych WSF (Sekretariat/Biuro Rekrutacji, Dziekanat, Kwestura, Biblioteka) od dnia 30 marca br. do odwołania.  

 

Zapewniamy, że Pracownicy WSF, pracując zdalnie, pozostają do Państwa dyspozycji w pełnym wymiarze czasu pracy, w szczególności w komunikacji mailowej, i na bieżąco zajmują się zgłaszanymi sprawami. Znakomitą część spraw na bieżąco i efektywnie załatwiamy w korespondencji mailowej!

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości z tym związane, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 71 328 14 14 lub adresem mailowym wsf@wsf.edu.pl. Wykładowców i Studentów WSF zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego z określonym działem Uczelni, poprzez adresy mailowe dostępne w e-dziekanacie WSF.

Dziękujemy za zrozumienie!

 
 
HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych