Jak pracujemy. Działy obsługowe
14.09.2020

Od 1 czerwca br. jesteśmy dostępni dla Was na uczelni. Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli Was zobaczyć. Natal oczywiście jesteśmy do Waszej dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, dlatego prosimy, abyście podczas wizyt przestrzegali zasad, które dotyczą m.in.:

  • dezynfekcji rąk,
  • noszenia maseczek,
  • zachowania bezpiecznego dystansu.

Na miejscu znajdziecie instrukcje, które dokładnie określają, jak się zachować, by wizyta w przebiegała bezpiecznie dla Waszego i naszego zdrowia. Jeżeli w ciągu ostatnich dni mieliście kontakt z kimś chorym albo macie objawy przeziębienia, takie jak temperatura czy kaszel, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zostańcie w domu.

 

W okresie 14-30 września br. obsługa spraw studenckich w Dziekanacie i Kwesturze WSF prowadzona będzie wyłącznie w trybie zdalnym, tj. w korespondencji mailowej, i poprzez konsultacje telefoniczne w wyznaczonych dniach i godzinach. 

Godziny pracy działów obsługowych, tj. Sekretariatu, Rekrutacji, Dziekanatu i Kwestury dostępne są w zakładce KONTAKT.

Potrzebne Państwu zaświadczenia będą na wniosek Studenta na bieżąco wystawiane przez Dziekanat i przesyłane pocztą lub udostępniane do odbioru w Sekretariacie WSF.

Dyplomy ukończenia studiów w WSF nieodebrane przed 13 września br. będą wydawane już w siedzibie WSB. Szczegły będą dostępne w e-dziekanacie WSF i Ekstranecie WSB.

 

Biblioteka

od 21.06.2020 r. biblioteka WSF jest nieczynna. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres bibiloteka@wsf.edu.pl

Więcej informacji na temat pracy biblioteki znajduje się tutaj lub w e-dziekanacie.

 

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości z tym związane, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 71 328 14 14 lub adresem mailowym wsf@wsf.edu.pl. Wykładowców i Studentów WSF zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego z określonym działem Uczelni, poprzez adresy mailowe dostępne w e-dziekanacie WSF.

 

Do zobaczenia!

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych