Poznaj Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu
01.10.2020

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Misja WSB brzmi: „Pomagamy rozumieć świat – innowacyjni, przyjaźni, praktyczni”.

Pierwsza Wyższa Szkoła Bankowa powstała ponad 25 lat temu. Od małej lokalnej uczelni staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 350 000 studentów i absolwentów.

Uczelnie WSB znajdziesz w 10 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków, a studiując u nas, zyskujesz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców.

 

Natomiast Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu istnieje od 1998 roku.

Wrocławską uczelnię tworzą dwa wydziały:

  • Wydział Finansów i Zarządzania we Wrocławiu
  • Wydział Ekonomiczny w Opolu
     

Według opublikowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2019/2020 Wyższe Szkoły Bankowe po raz kolejny zajęły czołowe miejsca w zestawieniu najczęściej wybieranych uczelni na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich. W tym roku na ten typ studiów w WSB zdecydowało się ponad 25 tysięcy kandydatów. Wyniki pokazują, że Wyższa Szkoła Bankowa to marka niepublicznej uczelni, która cieszy się największym w Polsce zaufaniem kandydatów.

 

Dodatkowo Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to najczęstszy wybór dla tych osób, którzy rozpoczynają studia na uczelniach niepublicznych na Dolnym Śląsku.

 

© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych