Dlaczego studia w WSF?
Dlaczego studia w WSF?

Dbamy o to, abyś czuł się dobrze jako student WSF. Oto, czego możesz się u nas spodziewać:

Sam wybierasz grupę, której plan zajęć najbardziej Ci odpowiada. Jest to możliwe dzięki temu, że plany zajęć są dostępne w e-dziekanacie na kilka tygodni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Pozwala to Tobie na zaplanowanie zajęć pozauczelnianych tak, aby nie kolidowały ze studiami.

Możesz zdecydować się na zajęcia e-learningowe. Uczysz się wtedy w swoim tempie, w dowolnym miejscu i czasie.

Każdy rocznik ma swojego opiekuna w Dziekanacie. Od razu wiesz, do kogo masz się zwrócić i nie tracisz czasu chodząc od okienka do okienka.

Uczelnia jest kameralna, a atmosfera rodzinna. Jesteś traktowany jak jednostka, a nie anonimowy tłum.

Sam wybierasz sposób opłat czesnego (semestralnie, płatność jednorazowa za cały rok nauki lub w rozbiciu na raty miesięczne). W ten sposób łatwiej będzie Ci planować inne wydatki.

Możesz otrzymać stypendium rektora, socjalne, dla osób niepełnosprawnych ściśle według wytycznych zawartych w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym. Masz więc możliwość obniżenia kosztów studiowania.

Chcesz studiować na swoich warunkach? Masz możliwość wystąpienia o Indywidualną Organizację Studiów.

Jesteś w ciąży lub masz małe dziecko i obawiasz się, że studia będą kolidowały z opieką nad maluchem. Niepotrzebnie - możesz wystąpić o Indywidualną Organizację Studiów, dzięki czemu Twój plan zajęć zostanie ułożony w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Możesz też korzystać z e-learningu, a tym samym uczyć się w dowolnym czasie w domu.

Działamy w transparentny sposób. To oznacza, że masz pełny dostęp do wszystkich istotnych dla Ciebie informacji i że nigdy nie zmieniamy zasad w trakcie trwania Twoich studiów.

Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w budynku uczelni przy ul. Sienkiewicza 32 we Wrocławiu: nie tracisz czasu na dojazdy do innych miejsc.

Studenci niepełnosprawni mogą liczyć na szereg ułatwień: w budynku znajduje się winda oraz toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dogodnym rozwiązaniem jest także korzystanie z e-learningu i Indywidualnej Organizacji Studiów.

Wszystkie istotnie wiadomości, zarządzenia, informacje, dokumenty, plany zajęć i wiele innych zostały zebrane w jednym miejscu, czyli w e-dziekanacie. Dzięki temu z łatwością je znajdziesz i nie będziesz tracić czasu (który możesz przecież przeznaczyć na naukę i inne przyjemności).

I na koniec: ankiety, które co rok przeprowadzamy anonimowo wśród naszych studentów, są dla nas cennym źródłem wiedzy o tym co działa właściwie, a co należy zmienić. I właśnie fakt dokonywania zmian pod wpływem głosu studentów jest najlepszym dowodem, że Wasze zadowolenie jest dla nas najwyższą wartością :)

 

 

Uczelnia i jej misja

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych