Kurs przygotowawczy II stopnia
Kurs przygotowawczy II stopnia

Intensywna powtórka przed rozpoczęciem studiów magisterskich

Wybierasz się na studia magisterskie w WSF? Gratulujemy dobrego wyboru i zapraszamy Cię na intensywny kurs językowy dla kandydatów na studia II stopnia! Za symboliczną złotówkę możesz zapisać się na multimedialny kurs angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego na poziomie C1. Na studiach magisterskich wymagana jest bardzo dobra znajomość języka kierunkowego, więc taki kurs to doskonała okazja, by potwierdzić swoje umiejętności bądź odświeżyć wiadomości po przerwie w nauce. Ewentualne zaległości bez trudu nadrobisz rozwiązując ponad 200 interaktywnych ćwiczeń!

W kursie przygotowawczym może wziąć udział każdy kandydat na studia magisterskie na wszystkich oferowanych przez WSF filologiach.

Profesjonalnie przygotowane materiały

Uczestnikom kursu udostępniamy wybrane zasoby uczelnianej platformy e-learningowej Moodle, z której na co dzień korzystają nasi studenci. Kurs podzielony jest na 15 jednostek, a w każdej z nich znajdziesz ćwiczenia na wszystkie umiejętności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie, gramatykę i mówienie. Ukończenie poziomu C1 to ok. 45 godzin nauki. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez wykładowców WSF z myślą o obecnych i przyszłych studentach uczelni. Taki kurs gwarantuje więc realny sprawdzian umiejętności językowych i najlepsze przygotowanie do studiów konkretnie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu.

Wygoda i niezależność

Kurs dostępny jest dla Ciebie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz uczyć się we własnym tempie, a bogactwo materiałów multimedialnych i różnorodność ćwiczeń zagwarantują ciekawą i przyjemną naukę.

Przeczytaj nasz poradnik, jak maksymalnie wykorzystać e-learning.

Wymagania sprzętowe
Do korzystania z kursu wystarczy dowolny komputer z dostępem do internetu. Łącze internetowe powinno mieć przepustowość wystarczającą do odtwarzania materiałów audio/wideo. Ponieważ kurs jest całkowicie multimedialny, do większości ćwiczeń niezbędne będą głośniki/słuchawki i mikrofon. Wymagany jest też program Adobe Flash Player (darmowy program, który przeciętny użytkownik zazwyczaj ma zainstalowany w swoim komputerze, gdyż korzysta z niego wiele popularnych stron WWW). Kurs działa bezproblemowo niezależnie od systemu operacyjnego, w każdej przeglądarce, zarówno na komputerach PC i Mac.
 
Zapisy na kurs
Aby wziąć udział w zapisach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który zostanie udostępniony na tej stronie w dniu uruchomienia zapisów. W formularzu trzeba podać podstawowe dane teleadresowe oraz wybrać język i poziom studiów. Następnym krokiem jest wpłata opłaty aktywacyjnej 1 zł na nr konta WSF, który jest podany pod formularzem.
 
Login i hasło zostają wysłane do kandydata w przeciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania opłaty aktywacyjnej. Jedna osoba może zapisać się na kurs tylko z jednego wybranego języka.
 
Zapisy na kolejną edycję kursu przygotowawczego rozpoczną się wiosną 2019 r. 
HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych