Kurs przygotowawczy I stopnia
Kurs przygotowawczy I stopnia

Zakończyliśmy zapisy na kurs przygotowawczy.

 

Kurs przygotowawczy online (studia licencjackie)

Od 7 maja 2019 r. zapraszamy Cię do udziału w nowoczesnym i wygodnym kursie przygotowawczym dla kandydatów na WSF! Za symboliczną złotówkę możesz wziąć udział w multimedialnym kursie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego bądź włoskiego.

Dla kandydatów na filologie kontynuacyjne (anglistyka, amerykanistyka) to doskonała okazja, by dobrze przygotować się do wymarzonych studiów filologicznych, nadrobić zaległości, odświeżyć znajomość języka po przerwie w nauce. Ukończenie kursu przygotowawczego umożliwi Ci też rekrutację na wymienione kierunki, jeżeli nie posiadasz wymaganego dokumentu potwierdzającego znajomość języka.

Jeżeli ubiegasz się o przyjęcie na jedną z filologii, gdzie znajomość języka nie jest wymagana przy rekrutacji (italianistyka, hispanistyka, anglistyka od podstaw, germanistyka od podstaw), nasz kurs przygotowawczy pozwoli Ci opanować podstawowe zagadnienia z wybranego języka obcego jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Będzie to Twoim dodatkowym atutem na uczelni, a jeśli dostaniesz się do bardziej zaawansowanej grupy, efektywniej wykorzystasz czas na zajęciach!

Dla kogo?

W kursie przygotowawczym może wziąć udział każdy kandydat na studia licencjackie na wszystkich oferowanych przez WSF filologiach.

KURS PRZYGOTOWAWCZY NA STUDIA LICENCJACKIE
Grupa docelowa Korzyści z uczestnictwa w kursie
Kandydaci na anglistykę, amerykanistykę z programem kontynuacyjnym języka kierunkowego
  • Ukończenie kursu umożliwia ubieganie się o miejsce na wybranym kierunku kandydatom, którzy nie posiadają wymaganych przy rekrutacji dokumentów potwierdzających znajomość języka na poziomie B1. Kurs można rozpocząć na dowolnym poziomie zaawansowania, należy go jednak ukończyć na poziomie B1 i przedstawić certyfikaty potwierdzające ukończenie wszystkich modułów wchodzących w skład poziomu B1 z wynikiem przynajmniej 80%.
  • Do udziału w kursie zapraszamy też kandydatów, którzy chcieliby poprawić swoją znajomość języka przed rozpoczęciem studiów. E-learningowa forma kursu to świetny sposób, by spokojnie, dokładnie potwórzyć trudniejsze partie materiału. Zajęcia z Praktycznej Nauki Języka na studiach będą wtedy łatwiejsze i przyjemniejsze! Taki kurs rozpoczyna i kończy się na dowolnym poziomie zaawansowania.
Kandydaci na italianistykę, hispanistykę, anglistykę i germanistykę z programem języka kierunkowego od postaw
  • Od kandydatów na te filologie nie wymagamy znajomości języka podczas rekrutacji. Warto wziąć jednak udział w kursie przygotowawczym, by poznać podstawy języka kierunkowego studiów i trafić do lepszej grupy na zajęciach z Praktycznej Nauki Języka! Kurs rozpoczynasz i kończysz na dowolnym poziomie zaawansowania.


Kurs online - wygoda i nowoczesność

Nasz kurs przygotowawczy wykorzystuje multimedialną platformy do nauki języków obcych firmy Funmedia. Interaktywne ćwiczenia rozwijają równomiernie wszystkie umiejętności, łącznie z mówieniem, dzięki programowi do rozpoznawania mowy.

Kurs dostępny jest dla Ciebie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz uczyć się we własnym tempie, a dzięki aplikacji mobilnej w praktycznie każdym dogodnym dla Ciebie miejscu. Bogactwo materiałów multimedialnych i różnorodność ćwiczeń zagwarantują ciekawą i przyjemną naukę.

Przeczytaj nasz poradnik, jak maksymalnie wykorzystać e-learning.

Wymagania sprzętowe
Do korzystania z kursu wystarczy dowolny komputer z dostępem do internetu. Łącze internetowe powinno mieć przepustowość wystarczającą do odtwarzania materiałów audio/wideo. Ponieważ kurs jest całkowicie multimedialny, do większości ćwiczeń niezbędne będą głośniki/słuchawki i mikrofon. Wymagany jest też program Adobe Flash Player (darmowy program, który przeciętny użytkownik zazwyczaj ma zainstalowany w swoim komputerze, gdyż korzysta z niego wiele popularnych stron WWW). Kurs działa bezproblemowo niezależnie od systemu operacyjnego, w każdej przeglądarce, zarówno na komputerach PC i Mac oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android.
 
Zapisy na kurs przygotowawczy
Aby wziąć udział w zapisach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który zostanie udostępniony na tej stronie w dniu uruchomienia zapisów. W formularzu trzeba podać podstawowe dane teleadresowe oraz wybrać język i poziom studiów. Następnym krokiem jest wpłata opłaty aktywacyjnej 1 zł na nr konta WSF, który jest podany pod formularzem.
 
Login i hasło zostają wysłane do kandydata w przeciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania opłaty aktywacyjnej. Jedna osoba może zapisać się na kurs tylko z jednego wybranego języka.
 
Zapisy na kurs przygotowawczy będą trwały do 31 sierpnia 2019 r. Wyższa Szkoła Filologiczna zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia  zapisów w przypadku wyczerpania limitu miejsc.
 
 
 
HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych