Anglistyka od podstaw
Anglistyka od podstaw

Filologia angielska - Anglistyka od podstaw / studia licencjackie

 

Rekrutacja zakończona. Interesuje Cię ta specjalność? Zapisz się na listę rezerwową.

 

Filologia angielska w WSF cieszy się od lat rosnącym zainteresowaniem. Jeszcze do niedawna mogły ją studiować wyłącznie osoby znające język angielski na poziomie średniozaawansowanym, ale z roku na rok coraz więcej osób pytało się nas, czy jest możliwe studiowanie anglistyki, jeśli  w ogóle nie zna się języka angielskiego. Wychodząc im naprzeciw, uruchomiliśmy filologię angielską od podstaw. Zacznij na niej studia, bo znajomość angielskiego przydaje się w życiu!

Chciałbyś, aby Twój język stał się Twoją przepustką do kariery? Jesteś świadomy roli angielskiego we współczesnym świecie? Chcesz go umieć naprawdę świetnie, choć dziś znasz tylko kilka słów i zwrotów? Jeśli tak  anglistyka od podstaw w WSF to kierunek stworzony właśnie dla Ciebie.

Program studiów został ułożony w taki sposób, aby w ciągu trzech lat nauki doskonale poznać język angielski i opanować umiejętności z wybranej specjalizacji Język w środowiksu biznesowym i IT oraz Nauczyciel języka na I i II etapie edukacyjnym. 

Na pierwszym roku kładziemy nacisk na bardzo intensywną naukę języka, tak aby już od drugiego roku zajęcia odbywały się po angielsku. Do wyboru są studia stacjonarne lub niestacjonarne.

 

Rekrutacja na studia licencjackie zakończona.

 

Pozostałe informacje dotyczące studiów na filologii angielskiej:

Studia licencjackie w WSF - informacje podstawowe 

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Polityka prywatności