Anglistyka
Anglistyka

Filologia angielska - Anglistyka / studia licencjackie

 

Rekrutacja zakończona. Interesuje Cię ta specjalność? Zapisz się na listę rezerwową.

 

Anglistyka od zawsze cieszy się największą popularnością wśród kandydatów na studia językowe. To zrozumiałe, bo to właśnie angielski jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych. Jeśli chcesz studiować anglistykę, zacznij ją w WSF. Dlaczego właśnie u nas? To proste - specjalizujemy się w  filologiach i będziesz uczyć się od najlepszych lingwistów pracujących w WSF. 

Anglistykę oferuje bardzo wiele uczelni, dlatego ważne jest, abyś wiedział, co stanowi o wartości tych studiów. Przede wszystkim nauczysz się doskonale języka. Na studiach filologicznych jest to oczywiste i my o tym pamiętamy, jednak nie dla wszystkich uczelni jest to ważne. W WSF dbamy o bardzo wysoki poziom Praktycznej Nauki Języka Angielskiego, więc u nas nauczysz się języka naprawdę dobrze. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że sam język nie wystarcza, żeby znaleźć ciekawą pracę, dlatego będziesz też rozwijać swoje umiejętności z różnych dziedzin zawodowych, w zależności od specjalizacji, którą wybierzesz.

Tylko w WSF możesz wybierać spośród modułów specjalizacji Tłumaczenia i komunikacja w środowisku zawodowym, Język w środowisku biznesowym i IT oraz Nauczyciel na I i II etapie edukacyjnym. Jako absolwent naszej anglistyki będziesz atrakcyjnym kandydatem dla wielu pracodawców (firmy tłumaczeniowe, szkoły,  korporacje, firmy IT).Ty wybierasz, co chcesz osiągnąć, my zapewniamy odpowiednie narzędzia.

Do rozpoczęcia studiów na anglistyce kontynuacyjnej wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Możliwe są studia stacjonarne lub niestacjonarne.

 

Pozostałe informacje dotyczące studiów na filologii angielskiej:

Studia licencjackie w WSF - informacje podstawowe

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Polityka prywatności