Anglistyka
Anglistyka

Informujemy, że jesteśmy w trakcie procesu konsolidacji Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Proces konsolidacji potrwa kilka miesięcy i zostanie ukończony 30.09.2020 r. 

Oferta filologiczna Wyższej Szkoły Filologicznej została przeniesiona do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Programy nauczania na studiach I stopnia zostały dokładnie opracowane przez dydaktyków WSF.

 

 

 

Anglistyka od zawsze cieszy się największą popularnością wśród kandydatów na studia językowe. To zrozumiałe, bo to właśnie angielski jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych. Na studiach możesz rozwijać swoje umiejętności z różnych dziedzin zawodowych, w zależności od specjalizacji, na którą zdecydujesz.

Jako absolwent anglistyki będziesz atrakcyjnym kandydatem dla wielu pracodawców (firmy tłumaczeniowe, szkoły, korporacje, firmy IT). Ty wybierasz, co chcesz osiągnąć, a my zapewniamy odpowiednie narzędzia.

Do rozpoczęcia studiów na anglistyce kontynuacyjnej wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Możliwe są studia stacjonarne lub niestacjonarne.

  

 

 

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych