Germanistyka od podstaw
Germanistyka od podstaw

studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

 

Rekrutacja zamknięta

Zapisz się na listę rezerwową. Jeśli będzie możliwa rekrutacja powiadomimy Cię o tym. 

 

Filologia germańska w WSF cieszy się od lat rosnącym zainteresowaniem. Jeszcze do niedawna mogły ją studiować tylko osoby znające niemiecki na poziomie średniozaawansowanym, ale z roku na rok coraz więcej osób się pytało, czy jest możliwe studiowanie germanistyki, jeśli  w ogóle nie zna się języka niemieckiego. Wychodząc im naprzeciw, uruchomiliśmy filologię germańską od podstaw. Zacznij na niej studia, bo znajomość niemieckiego przydaje się w życiu!

Program studiów został ułożony w taki sposób, aby w ciągu trzech lat nauki doskonale poznać język niemiecki i opanować umiejętności z wybranej specjalizacji Język w środowisku biznesowym i IT lub Nauczyciel na I i II etapie edukacyjnym.

Na pierwszym roku kładziemy nacisk na bardzo intensywną naukę języka, tak aby już od drugiego roku zajęcia odbywały się po niemiecku. 

Nie znasz języka niemieckiego ale marzysz o jego nauce? Znasz język niemiecki ale potrzebujesz powtórki przed startem studiów? Nie ma problemu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs przygotowawczy. Sprawdź więcej informacji i zapisz się już TERAZ.

 

 

dodatkowe informacje dotyczące studiów

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych