Germanistyka od podstaw
Germanistyka od podstaw

Informujemy, że jesteśmy w trakcie procesu konsolidacji Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Proces konsolidacji potrwa kilka miesięcy i zostanie ukończony 30.09.2020 r. 

Oferta filologiczna Wyższej Szkoły Filologicznej została przeniesiona do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Programy nauczania na studiach I stopnia zostały dokładnie opracowane przez dydaktyków WSF.

 

 

 

Filologia germańska cieszy się od lat rosnącym zainteresowaniem. Jeszcze do niedawna mogły ją studiować tylko osoby znające niemiecki na poziomie średniozaawansowanym, ale z roku na rok coraz więcej osób się pytało, czy jest możliwe studiowanie germanistyki, jeśli nie zna się języka niemieckiego. Wychodząc im naprzeciw, uruchomiliśmy filologię germańską od podstaw. Zacznij na niej studia, bo znajomość niemieckiego przydaje się w życiu!

Program studiów został ułożony w taki sposób, aby w ciągu trzech lat nauki doskonale poznać język niemiecki i opanować umiejętności przy specjalizacji Język w środowisku biznesowym i IT.

Na pierwszym roku kładziemy nacisk na bardzo intensywną naukę języka, która wymaga dużego zaangażowania po stronie studenta.


zobacz specjalizacje na filologii germańskiej od podstaw

 

 

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych