Italianistyka od podstaw
Italianistyka od podstaw

studia I stopnia, niestacjonarne

 

Rekrutacja zamknięta

Zapisz się na listę rezerwową. Jeśli będzie możliwa rekrutacja powiadomimy Cię o tym. 

 

WSF posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze filologii włoskiej. Te studia pozwolą Ci obcować ze wspaniałą kulturą, literaturą i językiem Włoch, a także przygotują do Cię do przyszłej pracy zawodowej.

Na italianistyce w WSF nauczysz się bardzo dobrze posługiwać językiem włoskim oraz używać go nie tylko w sytuacjach codziennych, lecz także w środowisku zawodowym. Poznasz również podstawy tłumaczeń polsko-włoskich, na bazie których być może kiedyś rozpoczniesz swoją działalność tłumaczeniową. Na przedmiotach kierunkowych będziesz poznawać historię i kulturę Włoch i ten piękny język, a potem włoską literaturę i sztukę.

Jako absolwent italianistyki w WSF będziesz wyjątkowym kandydatem na rynku pracy, bo wciąż niewiele osób dobrze zna włoski, a Ty będziesz mógł się pochwalić jego biegłą znajomością. Oprócz języka opanujesz szereg praktycznych umiejętności w ramach specjalizacji Język w środowisku biznesowym i IT. 

Nauka języka rozpoczyna się od podstaw i na pierwszym roku studiów jest bardzo intensywna tak aby większość zajęć na drugim roku mogła odbywać się po włosku. Dostępne są studia niestacjonarne.

Nie znasz języka włoskiego ale marzysz o jego nauce? Znasz język włoski ale potrzebujesz powtórki przed startem studiów? Nie ma problemu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs przygotowawczy. Sprawdź więcej informacji i zapisz się już TERAZ.

zobacz specjalizacje na filologii włoskiej

 

 

dodatkowe informacje dotyczące studiów

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych