Filologia - studia I stopnia
Filologia - studia I stopnia

Studia licencjackie - studia pierwszego stopnia

Językowe studia licencjackie, czyli studia I stopnia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu to dobry wybór. Będziesz intensywnie uczyć się przynajmniej jednego języka obcego, poznawać kulturę, literaturę i historię danego obszaru językowego, a ponadto - w zależności od specjalizacji, którą wybierzesz - opanujesz szereg pożytecznych, cenionych przez pracodawców umiejętności. Dzięki temu staniesz się dobrze wykształconym, wszechstronnym i cennym kandydatem na rynku pracy.

Wybierz dyplom licencjata na jednym z dostępnych kierunków:

  

Studia licencjackie trwają trzy lata, czyli sześć semestrów. Dyplom licencjata umożliwia Ci podjęcie studiów drugiego stopnia, czyli magisterskich.

W WSF wiemy, że właściwie opracowany program nauczania to podstawa sukcesu. Dlatego oprócz przedmiotów, które obowiązkowo muszą znaleźć się w programie studiów, starannie i odpowiedzialnie wybieramy takie treści, które pomogą studentom na jak najlepsze przygotowanie do dalszego kształcenia lub podjęcia pracy zawodowej. Zawsze mamy na uwadze to, że edukacja musi być spójna i przemyślana. I taka w WSF jest!

Jako absolwent studiów licencjackich w WSF będziesz wszechstronnie przygotowany i do podjęcia atrakcyjnej pracy zawodowej, i do dalszego kształcenia się.

Wybierając wyjątkowe studia licencjackie w WSF masz pewność, że po ich ukończeniu będziesz wyróżniał się na rynku pracy.

  • Studiujesz w jedynej polskiej uczelni filologicznej wyróżnionej przez Polską Komisję Akredytacyjną.
  • Zostaniesz nowoczesnym filologiem z głową pełną pomysłów.
  • Twój program studiów będzie spójny i przemyślany, a Ty będziesz miał bardzo duży wpływ na jego kształt.
  • Wybierzesz najciekawszą dla siebie specjalizację zawodową – z łatwością znajdziesz dobrą pracę.
  • Nabierzesz pewności siebie w zdobywaniu wiedzy.

 

Zapisz się już teraz!

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych