Studia równoległe licencjackie
Studia równoległe licencjackie

Studiujesz na kierunku niezwiązanym z filologią. Wiesz, że bez dobrej znajomości języka trudno jest znaleźć ciekawą pracę i że czasem nie wystarcza certyfikat ukończenia kursu językowego. Wiesz także, że specjalizacja w konkretnej dziedzinie wiedzy stanowi Twój dodatkowy atut.

Studia równoległe, w WSF to propozycja dla tych z Was, którzy chcą w życiu zawodowym osiągnąć więcej niż inni. Rozpoczynając u nas studia równoległe możesz liczyć na szereg udogodnień, takich jak zwolnienie z części przedmiotów, z których zaliczenie uzyskałeś na swoich obecnych studiach oraz Indywidualną Organizację Studiów. Te rozwiązania sprawią, że plan zajęć w WSF będzie ułożony w optymalny dla Ciebie sposób i dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości czasowych.

Zobacz, jakie korzyści możesz odnieść, rozpoczynając u nas studia równoległe: 

  • wygodny sposób studiowania w jedynej na Dolnym Śląsku uczelni filologicznej dzięki Indywidualnej Organizacji Studiów
  • mniej godzin dydaktycznych
  • dostęp do wybranych zajęć w formie e-learningowej
  • wybór specjalizacji zawodowej 
  • otrzymasz dyplom licencjata filologii.

I to właśnie dyplom filologa może stać się Twoją przepustką do zdobycia lepszej pracy lub stanowiska. Pamiętaj, że osoby doskonale znające języki obce cieszą się większym uznaniem pracodawców i otoczenia. Chcesz wiedzieć więcej? Pytaj wsf@wsf.edu.pl.

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych