Studia równoległe magisterskie
Studia równoległe magisterskie

Studiujesz na kierunku niezwiązanym z filologią. Wiesz, że bez dobrej znajomości języka trudno jest znaleźć dobrą pracę i że czasem nie wystarcza certyfikat ukończenia kursu językowego. Chciałbyś stać się wyjątkowym kandydatem na rynku pracy, który z łatwością przejdzie przez gęste sito rekrutacyjne.

Studia równoległe w WSF to propozycja dla tych z Was, którzy chcą w życiu zawodowym osiągnąć więcej niż inni. Rozpoczynając u nas studia równoległe, możesz liczyć na szereg udogodnień, takich jak zwolnienie z części przedmiotów, z których zaliczenie uzyskałeś na swoich obecnych studiach oraz indywidualną organizację studiów. Te rozwiązania sprawią, że studia w WSF będą dopasowane do Twoich indywidualnych możliwości czasowych, a plan zajęć ułożony w optymalny sposób.

Zobacz, jakie korzyści możesz odnieść, rozpoczynając u nas studia równoległe:

  • wygodny sposób studiowania w jedynej na Dolnym Śląsku uczelni filologicznej dzięki indywidualnej organizacji studiów 
  • dostęp do wybranych zajęć w formie e-learningowej 
  • zwolnienie z części przedmiotów, z których zaliczenie uzyskałeś na swoich obecnych studiach magisterskich lub na ukończonych studiach licencjackich 
  • opiekę merytoryczną najlepszych specjalistów w trakcie pisania pracy magisterskiej
  • otrzymasz dyplom magistra filologii.

I to właśnie dyplom filologa może stać się Twoją przepustką do zdobycia lepszej pracy lub awansu. Pamiętaj, że osoby doskonale znające języki obce cieszą się większym uznaniem pracodawców i otoczenia. Chcesz wiedzieć więcej? Pytaj wsf@wsf.edu.pl.

 

HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych