Dlaczego studia podyplomowe?
Dlaczego studia podyplomowe?

Wyższa Szkoła Filologiczna została partnerem merytorycznym studiów filologicznych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Co to oznacza? 

Rekrutacja na studia została przeniesiona do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, natomiast zajęcia dydaktyczne prowadzone są w Wyższej Szkole Filologicznej przy ul. Sienkiewicza 32, która dysponuje profesjonalnym zapleczem do kształcenia językowego. Dzięki takiemu połączeniu studia zyskują nowy, biznesowy wymiar! Masz możliwość jednoczesnego korzystania z zasobów edukacyjnych Wyższej Szkoły Bankowej, jak i Wyższej Szkoły Filologicznej. Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Rekrutacji WSB oraz WSF.

Programy nauczania na studiach podyplomowych zostały dokładnie opracowane przez dydaktyków WSF tak, aby przekazać słuchaczom, jak najwięcej wiedzy praktycznej oraz żeby zdobyte podczas studiów umiejętności specjalistyczne, jak najbardziej przystawały do oczekiwań pracodawców. Kadra prowadząca zajęcia to pracownicy dydaktyczni Wyższej Szkoły Filologicznej - przede wszystkim praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach, eksperci w zakresie przekazywanej wiedzy oraz umiejętności.

Studia podyplomowe?

Konieczność ciągłego rozwoju kwalifikacji jest oczywista dla ludzi poważnie myślących o swojej karierze zawodowej. Próbując nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku pracy, zmieniamy zawody kilka razy w życiu. Również rozwijając karierę w jednej wybranej dziedzinie, niezbędne jest stałe zwiększanie własnych kwalifikacji. Okazją do rozwoju zawodowego w wybranym obszarze, jak i zdobycia nowych profesjonalnych umiejętności, są studia podyplomowe.

Jakie studia wybrać by inwestycja się opłaciła? Na jakiej uczelni? Czym się kierować?

Studia podyplomowe zwiększają szansę na wyższe zarobki. Warto zatem przyjrzeć się potrzebom pracodawców i poszukać takich obszarów, w których studia budują naszą przewagę konkurencyjną na tle innych osób funkcjonujących na rynku pracy. Następnie należy dokładnie zapoznać się z programem studiów i tzw. sylwetką absolwentów wybranego kierunku i mieć jasną wizję, jakie stanowisko docelowo nas interesuje. Połączenie wiedzy i umiejętności z danej dziedziny z własnymi zainteresowaniami zwiększy szansę na sukces zawodowy. Nie można też bagatelizować faktu, że studia podyplomowe poszerzają i różnicują nasze postrzeganie rzeczywistości, dodają nam wszechstronności, ułatwiają zdolność adaptacji i zrozumienia innych punktów widzenia.

 

Rozpocznij studia podyplomowe u najlepszych!

 
 
HRBottom links ects ds
© 2017 Wyższa Szkoła Filologiczna
Ochrona danych osobowych